Penzion Stodola

Penzion Stodola

Typy ubytování

Pokoj č.7

Přízemí, kuchyňský kout, pokoj s manželskou postelí, koupelna se sprchovým koutem a WC, samostatný vstup na venkovní zastřešenou terasu s posezením.

Pokoj č.6

První podlaží, kuchyň s vybavením, obývací pokoj se sedící soupravou s TV, další 2 pokoje – první se 3 samostatnými lůžky a druhý se 4 lůžky, koupelna, vana s WC, velká terasa s posezením.

Pokoj č.5

Umístěn v prvním podlaží, disponuje vybavenou kuchyní, obývacím pokojem se sedací soupravou a TV, který je vybaven 3 samostatnými lůžky. Součástí je další pokoj se 2 samostatnými lůžky. Koupelna s vanou a WC.

Pokoj č.4

Pokoj je situován ve druhém podlaží. Má vybavenou kuchyň, obývací pokoj se sedací soupravou a TV. Součástí je samostatný pokoj se 3 lůžky, koupelna s vanou a WC.

Pokoj č.3

Pokoj se nachází ve druhém podlaží. Má vybavenou kuchyň, obývací pokoj se sedací soupravou a TV. Samostatný pokoj se 4 lůžky, koupelna s vanou a WC.

Pokoj č.2

Tento pokoj je situován v přízemí. Disponuje kuchyní s vybavením, obývacím pokojem se sedací soupravou s TV, který je vybaven 2 samostatnými lůžky. Součástí je další pokoj se třemi samostatnými lůžky, koupelna se sprchovým koutem, WC. Možnost soukromé úschovy kol.

Pokoj č.1

Tento pokoj je situován v přízemí, je jednolůžkový. Disponuje samostatnou kopelnou se sprchovým koutem a WC.